052-3304158

יצירת קשר בוגרי המכללה מאמרים הרצאות אסטרולוגיה סינית קורסים ואירועים ייעוץ המכללה לפנג שואי ראשי

 


גם אתם יכולים להיות יועצי פנג שואי

למידע על לימודי פנג שואי ואסטרולוגיה סינית ולימודי הכשרת יועצי פנג שואי, צרו עמנו קשר.

המכללה הישראלית לפנג שואי
טלפון: 052-3304158
פנייה בדוא"ל

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי 2024 נפתח כקורס משולב זום ופרונטלי.
הכשרת יועצי פנג שואי: קורס בוקר\ערב בימי ג' או ה' .
ההרשמה החלה. לפרטים נוספים: 052-3304158 או
צרו קשר

קורס קרוב  ארבעת עמודי הגורל 
לפרטים נוספים: 052-3304158 או צרו קשר

 
 

    לקבלת פרטים והרשמה
    נא מלאו את הטופס:

 
 

אנרגית האטום בשרות האדם

 

מאת: אביב שטרית, מטפל ומנחה למודעות עצמית, אדריכל ואומן פנג שואי
 

כאשר אני נשאל מהו פנג שואי, תשובתי קצרה וממוקדת: ניתוב אנרגטי לריפוי והגשמה, דרך תכנון ועיצוב מרחב המחייה. כמובן שהשאלות הבאות לא מאחרות להגיע... מהו הכח הטמון במרחב שלנו? כיצד הוא משפיע עלינו? ואיך ניתן לנתבו לתועלתנו?! הבה נשיב...

מימד הזמן: בעולמנו בו קיים מימד הזמן, מצויים החומרים הסובבים אותנו בתנועה ושינוי מתמיד, פנימי וחיצוני כאחד. על השינוי הפנימי מעידה תנועת החלקיקים באטום, ועל השינוי החיצוני מעידים הגשמת תכליתו ותהליך התכלותו של החומר לאורך זמן קיומו. לכן אין דבר קבוע בעולמנו - הכל משתנה, בכל זמן.
מימדי המרחב: כיום ידוע לנו כי השפעתה של כל אנרגיה, במידה כזו או אחרת, היא אין סופית. למרות זאת בעולם בו מעידים אמצעי החישה שלנו על קיומם של שלושה מימדים למרחב, יוצרת הגדרת האנרגיה בחומר את האשליה שהחומרים הקיימים סביבנו נפרדים אחד מהשני. בפועל השפעת החומר על המרחב, כמו גם האנרגיה המוגדרת בו, היא אין סופית. לכן אין דבר נפרד בעולמנו - הכל אחד, בכל מקום.

המסקנה המתבקשת היא, שכל חומר הוא אנרגיה במהותו! לכן כל פרט במארג היקום, משפיע על המארג כולו ומושפע ממנו בכל זמן ובכל מקום.
 
השינויים החלים בטבע ממקום למקום ומזמן לזמן, מתרחשים בשאיפה לאיזון והרמוניה. זו דרכו של הטבע בהשפעת מנגנונים, כגון: חוק ההימשכות (דומה מושך דומה) המקביל לכוח הכבידה, חוק הכלים השלובים הפועל ע“פ עיקרון המאמץ המזערי בטבע וכד‘.

כל האמור לעיל חל גם על הטבע האנושי. מחד משפיע האדם על סביבתו: האופן בו בחרנו לעצב את מקום המחייה שלנו, הוא תרגום מדויק של תכולת רובדי התודעה שלנו, ולכן ניתן ללמוד רבות על מי שאנו דרך התבוננות בביתנו. מאידך מושפע האדם מסביבתו: כל פרט בסביבת המחייה שלנו מקבל פרשנות ע"י התדרים הקיימים ברובדי התודעה שלנו ומשפיע עלינו בהתאם, אם כפרשנות אישית לקיום - מתת המודע, אם במודע ואם באופן אבסולוטי ביקום - מעל המודע.
המרחב מסודר ומכיל פריטים המעכבים את ההתפתחות שלנו וכאלה התומכים בה. מחד חוסר מודעות להשפעות המרחב אינן ממצות את הפוטנציאל הגלום בו ועלולות להביא לדעיכה. מאידך דרך הפנג שואי ניתן להכיר את האנרגיות המשפיעות עלינו במרחב ולנתבן באופן שיתמכו בכל רובדי חיינו, כגון: בריאות, זוגיות, משפחה, קריירה וכד'.

לימוד הדינאמיקה והמחזוריות הקיימת בטבע, ההבנה כי חיי האדם שזורים בו וההכרה כי החומר הוא אנרגיה במהותו, יאפשרו לנו להבין מדוע העיסוק בתורה הנתפסת כ"רוחנית" במהותה, הוא מאוד פרקטי.

ע"פ מאפייני החומר, כגון: צבע, צורה, הרכב כימי, גימור (טקסטורה), גיל וגודל, מבחין הפנג שואי בין אנרגיות שונות בטבע, ומחלקן לקבוצות בעלות השפעה אמפירית, כגון: יין ויאנג, חמשת האלמנטים, 8 הטריאגרמות וכד'.
לאחר אבחון האנרגיות במקום והבנת השפעתן על בני המקום, חושף יועץ הפנג שואי דרך תשאול, את ההשפעה הייחודית לה זקוק כל אחד מהם. כך נבחר השינוי שנכון להכיל במרחב, לטובת האיזון האנרגטי והתפתחותם של החיים בו.
השינוי נעשה דרך ניתוב האנרגיות/החומרים במקום. בפועל מזמין היועץ את בני המקום לשחרר ולנכס חפצים שונים, להזיז אחרים, לצבוע קירות ואלמנטים, לשנות תנאי תאורה וכד'. גם דיירי המקום לוקחים חלק בשינוי, ולכן כיווני שינה וישיבה חדשים ומעבר לאזורים תומכים הם מנת חלקו.
 
לסיכום דרך הפנג שואי מאפשרת לנו למצוא ולמצות את הפוטנציאל הטמון במרחב המחייה, ליצור קרקע פורייה להתפתחות מכל סוג שהיא ולשפר את איכות חיינו על כל רובדיהם וללא יוצא מן הכלל.
 
אביב שטרית - מטפל ומנחה למודעות עצמית, אדריכל ואומן פנג שואי. חושף ומעמיק את המודעות לאלוהות ולאהבה שאנו ופועל להשביע לכל חי רצון לריפוי והגשמה.
אתר רוח האביב: www.spring-spirit.co.il

© המכללה הישראלית לפנג שואי    052-3304158