052-3304158

יצירת קשר בוגרי המכללה מאמרים הרצאות אסטרולוגיה סינית קורסים ואירועים ייעוץ המכללה לפנג שואי ראשי

 


גם אתם יכולים להיות יועצי פנג שואי

למידע על לימודי פנג שואי ואסטרולוגיה סינית ולימודי הכשרת יועצי פנג שואי, צרו עמנו קשר.

המכללה הישראלית לפנג שואי
טלפון: 052-3304158
פנייה בדוא"ל

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי 2024 נפתח כקורס משולב זום ופרונטלי.
הכשרת יועצי פנג שואי: קורס בוקר\ערב בימי ג' או ה' .
ההרשמה החלה. לפרטים נוספים: 052-3304158 או
צרו קשר

קורס קרוב  ארבעת עמודי הגורל 
לפרטים נוספים: 052-3304158 או צרו קשר

 
 

    לקבלת פרטים והרשמה
    נא מלאו את הטופס:

 
 

בחזרה לעתיד - הכנות לתקופה 8

מאת: שהם ויסמן, מנהלת ומרצה במכללה הישראלית לפנג שואי

פנג שווי מסורתי קלאסי,ההתיחסות לזמן הינה מהחשובות ביותר.כמובן שקשה לומר שקיימת שיטת אבחון שהיא ה"חשובה ביותר", משום שלכל מקרה יש את התשובות הייחודיות לו, אולם שיטת "הכוכב המעופף" הינה כלי עצמתי ייחודי בגלל הבחינה שלו את אנרגיות הבית הנראות והבלתי נראות-כרגע, בזמן אמת.

שיטה זו אשר מוצאה בסין, פופולרית ביותר כיום בטאיוואן והונג קונג ,המורה שלימד אותי את הכוכב המעופף התייחס לשיטה זו כחוד החנית בפנג שווי וכשיטה היחידה אשר דרכה ניתן להשיג תוצאות מיידיות ואף לחזות את גורל האנשים שיחיו בבית.

אבחון של בית ספציפי בזמן הנוכחי תוך התחשבות בקשר שנוצר בין המרחב( 24 כיווני השמים,ו 8 הטריאגרמות) ובין הזמן

שונה משימוש בטכניקות הכלליות יותר אשר מתאימות לכל בית ובכל זמן.

כדי להבין את האנרגיות השונות בכל בית אנו יוצרים מעיין מפה אסטרולוגית של המבנה,כך שבכל חדר בבית "מתארגנות" אנרגיות שונות ולהן הצעה ספציפית- חלק מהחדרים יתאימו מאוד לשינה וחלק אחר יתאים לפעילות כלשהיא כמו אירוח,משחק,או עסקים.

לפי הצעה זו אנו יכולים לדעת כיצד "לנצל" בצורה נכונה ביותר את האנרגיות הקיימות במקום נתון.

שיטה זו יעילה במיוחד להבנה של אנרגיית הבית לפני קניה: לעיתים במסגרת ייעוץ אני מתבקשת לבחור בין דירות או בתים שונים,כמובן שהפרמטרים הרבים יוצרים סדרי עדיפויות לגבי "מה הוא בית בריא?" אולם ע"י הכוכב המעופף ניתן להסתכל אחורה על העבר של מבנה (אם גרו בו כבר אנשים) ולהבין כיצד הושפעו חייהם מהאנרגיות הספציפיות שהיו קיימות באותו זמן- ומה יחוו אותם אנשים חדשים שיבואו להתגורר בבית. בבתים חדשים ישנה חשיבות נוספת, שהרי קריאה זו של האנרגיה יכולה להכריע בין דירות שונות באותו בניין, מתוך הבנה שלכול דירה הצעה אנרגטית שונה.

בתקופה זו, כשאנו בישראל מסתכלים על העתיד בספק חשש ספק תקווה, יש למתעניינים בפנג שווי אפשרות להציץ מעבר למסך ולהכין את בתינו ואותנו למחזור הזמן הבא,אשר יתחיל בשנת 2004 וימשך כ 20 שנה.

מה המשמעות של תקופה זו מבחינת הייעוץ?

הבסיס לפנג שווי הוא כמובן הסדר הקוסמי, סדר זה הוא הבסיס והוא מקודד בתוך 8 הטריאגרמות. לכן דבר ראשון כדי להבין את הכוכב המעופף בכלל ואת תקופה 8 בפרט אנו מסתכלים על הטריאגרמה ken = mountain אשר מייצגת את הבן הצעיר במשפחה ואת הטכנולוגיה הקשורה עם התפתחות וידע. בתקופה אשר בה אנו נוכחים ואשר מתקרבת לסיומה,תקופה 7- התאפיינה באנרגיה של הבת הצעירה (הטריאגרמה טווי) והיתה קשורה עם תקשורת - כך ראינו את עליית השפעת המדיה,התפתחות האינטרנט,הטלפון הסלולרי ואת עלייתם של נשים צעירות רבות למשרות ניהול ושליטה.

תקופה 8 מדברת על הסלוגן" העולם שייך לצעירים" ונקווה שהם יביאו שינוי לטובה.

מאחר ואינני אוהבת לעסוק בנבואות, אתמקד בהמלצות נקודתיות בייעוץ:

1. בשנה זו שנת 2002 אנו נכנסים לתקופת מעבר,המאופיינת בחוסר יציבות אנרגטית.כלומר בניה ושיפוץ אינטסיבי אינם מומלצים,גם מעבר בית עלול להיות מורכב מהרגיל ולכן כדאי להתחשב באסטרולוגיה האישית של הלקוח ,כדי למצוא זמן מתאים .אים בכל זאת צריך לבצע מעבר צריך להתחשב במוטיב הזמ – כלומר האנרגיות או הכוכבים של החודש, בדרך זו ניתן להקל על הקושי ואף להעניק מזל טוב למעבר.

2. תקופה 7 אשר נתנה כח רב לטריאגרמה 7 ולמספר (כוכב) 7 מסתיימת,כעת בשנת 2002 אנו נכנסים לתקופת מעבר, כך שהכח של כוכב זה הולך ונחלש ולעומתו עולה וצובר כח כוכב 8 . לכן מעתה לא נתייחס לכוכב 7 כבעל עוצמה (למרות שעדיין אינו מזיק) , ונכחותו כבר אינה מספקת בכל הקשור לתיקונים של שפע או בריאות.

3. כוכב 8 שהינו כוכב העתיד אשר יילך ויתחזק מתאר הצלחה.

ההצלחה קשורה לכמות האנרגיה של כוכב 8 שיגיע לשיאו תוך 10 שנים. לכן כשמדובר בכסף או בבריאות וייחסים נתייחס מעתה למיקומו של כוכב 8 –זה הוא המפתח שלנו להצלחת הייעוץ.

שימו לב! בגלל עוצמתו מיקום רע של ה8 עלול ליצור גם הוא בעיות.

4. אנו מתייחסים לקומבינציה 7,7 כממוזלת בתקופה הנוכחית וכשלילית מ2004 בגלל ייחודו של מספר זה כממוזל רק בתקופתו , חשוב לזכור שכשמדובר בדלת הכניסה, אשר תפעיל את כוכב המים,(כלומר כסף) וזה התחום בו תהיה הבעיה החל ב 2004 כדאי לשים לב במיוחד לחדרי השינה בהם מופיע 7 ככוכב הר,שעד כה תמך בנו אך עלול להיות מסוכן עוד שנה וחצי,ומומלץ להחלישו.

5. ההתיחסות לקומבינציות השונות הינו חשוב- אולם קיימת חשיבות רבה בהרבה למשמעות של שינה על כוכב הר גרוע ( 2,3,5,7,6) או למיקום שרותים על כוכבי שפע טובים ( 1,8.9)

6. ניתוח מבנה בתקופתינו כדאי שייתיחס גם לאסטרולוגיה האישית של האדם ( מינג גואה) והקשר בין מספר הקואה האישי שלו לבין הכוכבים הבעייתים במבנה ,לדוגמאה ילד שהקואה שלו הוא 3 וישן בחדר בו קיים 3 ככוכב הר עלול להיות מושפע באופן שלילי ביותר, הרבה יותר מאחיו או אחותו הישנים באותו חדר.

7. כוכב 8 שהוא ממוזל יורגש כאנרגיה ויטאלית לאורך זמן רב ( עד כ 60 שנה ) לעומת זאת כוכב ממוזל זה כשהוא נהרס ( ע"י דלת כניסה או מיקום שרותים) עלול להיות קטלני ביותר והוא מסוכן! לכן כדאי לתת תשומת לב מיוחדת שאנו רואים כוכב 8 שנהרס,יהיה קשה לתקן זאת באופן משמעותי ע"י אלמנטים.

8. כדאי לשים לב גם לנוכחות של כוכב 5 במטבח ,מעבר לקומבינציה המסוכנת 2,5,7 במטבח- נוכחות של 5 בלבד עלולה ליצור בעיות בבטן אצל הגבר במשפחה. כמו כן 2 במטבח עלול ליצור בעיות ברחם אצל האישה בבית.

9. כוכב 9 שהינו כוכב עתידי ,הינו ממוזל אך יהיה אפקטיבי- ונוכל לראות תוצאות כתוצאה משימוש בו ,רק עוד כ 10 שנים,הוא עדיין רחוק מידי,אולם אפשר עדיין להעזר ולהשתמש בו בבית כאזור של תמיכה.

10. השפעת ה form school ופורמולות המים כשהם תומכים בכוכב המעופף יכולה להכפיל את המזל הטוב אך גם להיפך,השפעה של שא צ'י מבית אחר או מצורת נוף , שהיתה עד כה מינורית עלולה להתחזק ולהתעצם במידה והיא פוגשת כוכב שנחלש.

השימוש בבית הספר של הכוכב המעופף הינו מדוייק ודרמאטי ,ומאחר והוא עוסק בזמן ובהשפעת הזמן כדאי להבינו ולהיות בטוח ביישום הטכניקה כהלכה, טעות בקריאת המצפן ואו בתקופת הבניה ישנה את המפה האסטרולוגית של הבית לחלוטין.

כדי לבנות מפה מדוייקת צריך להשתמש בטבעת של 24 ההרים בלו פאן ולא בטבעת אחרת.

בתים אשר נבנים כרגע נחשבים בתים "מבלבלים" בגלל הצפי הלא ברור בנוגע להסתיימות הבניה , במסורת הקלאסית מדובר בהשמת הגג- אולם קיימת משמעות גם לזמן הכניסה לבית ( התחלת המגורים בו)

בית שבנייתו הסתיימה בסוף תקופה 7 אולם לא אוכלס עד תקופה 8 ייחשב כנולד בתקופה 8, אולם גם אם יגור בו נווד או פועל, ללילה אחד בלבד בתקופה 7 (לאחר סיום הבניה) ייחשב הבית כנולד עדיין בתקופה 7.

מורים שונים אשר לימדו אותי תמיד הדגישו בפני את החשיבות של חיבור כל ההבנות השונות לגבי אנרגיה של מבנה – אם קיימת בעיה באסטרולוגיה של מבנה אולם האסטרולוגיה האישית טובה –תהיה אולי פחות השפעה למזל "השלילי" בבית ,אולם במידה וגם האנרגיה השמיימית האישית אינה ממוזלת קיימת חשיבות רבה לקריאה האנרגטית של המבנה –משום שהשפעתו חשובה מאוד- את הקרמה שלנו לא תמיד ניתן לשנות אולם לעבור דירה, זה עדיין בידינו...

עם זאת כדאי לזכור את המשפט החשוב מהספר

"מקס ומוריץ" (מתוך הפרק על המורה יוחנן) : ..." אך הזמן רופא גדול ,הוא עוד יתקן הכול.."

© המכללה הישראלית לפנג שואי    052-3304158