052-3304158

המכללה הישראלית לפנג שואי

יצירת קשר בוגרי המכללה מאמרים הרצאות אסטרולוגיה סינית קורסים ואירועים ייעוץ המכללה לפנג שואי ראשי
 

גם אתם יכולים להיות יועצי פנג שואי

למידע על לימודי פנג שואי ואסטרולוגיה סינית ולימודי הכשרת יועצי פנג שואי, צרו עמנו קשר.

המכללה הישראלית לפנג שואי
טלפון: 052-3304158
פנייה בדוא"ל

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי

קורס שנתי להכשרת יועצי פנג שואי ייפתח בתל אביב - ספטמבר 2014 (שעות אחה"צ)
ההרשמה נמשכת. לפרטים נוספים: 052-3304158 או
צרו קשר

קורס אסטרולוגיה סינית - ארבעת עמודי הגורל

קורס אסטרולוגיה סינית ייפתח באוגוסט 2014
לפרטים נוספים: 052-3304158 או
צרו קשר

 
 

    לקבלת פרטים והרשמה
    נא מלאו את הטופס:

 
 

עיצוב הבית - איך הוא משפיע עלינו?

מאת: חיה משעני - יועצת פנג שוואי ומעצבת פנים

עיצוב הבית, תכנון נכון והצבת הריהוט בחלל מעלה את איכות החיים שלנו, יוצר אוירה טובה יותר בבית, משפיע על מצב הרוח, על ההתנהגות, ההישגים והיחסים הבין אישיים שלנו.

האם חשבתם או תהיתם מה מסמל הבית עבורנו? מהו הבית? האם אנחנו מרגישים בטחון, חום, חופש ושלווה בבית הפרטי שלנו? האם אנחנו אוהבים את הבית שלנו? האם הבית גורם לנו להתרגש? האם אנחנו חושבים שזה הבית שלו ייחלנו? האם הבית הזה תומך בנו? ועוד שאלות שמן הסתם עלו לא פעם במחשבותיכם.

ישנם כאלה המרגישים אי נוחות בבית שלהם או שאינם מרוצים מהסביבה בה הם גרים ומרגישים צורך לעזוב את המקום או ליצור בבית שינוי כלשהו כדי לחזק את התחושות והרצון לביטחון ולשלווה.

כאשר קיים דיאלוג בין המרחב לבין האדם החי בו קיימת השפעה ישירה על חייו. ישנו פתגם של סר ווינסטון צ'רצ'יל שאמר בזמנו, "אנו מעצבים את ביתנו אח"כ הם מעצבים אותנו". כמה נכונה ומציאותית האמרה הזאת. לעיצוב הבית השפעה על חיינו, העיצוב משקף את תפיסת עולמנו. איכות חיים והצלחה קשורים באופן ישיר למרחב בו אנו חיים, זהו המרחב המעצב את מציאות חיינו. אם נמצא את האיזון בין העולם הפנימי שלנו לעולם החיצוני הפיזי, נמצא את הדרך להרמוניה.

פנג שוואי - איך הוא נכנס למרחב חיינו?

האיזון ביקום קיים בזכות פעולה הדדית של שני כוחות, לפי הפילוסופיה הסינית כוחות אלו נקראים יין ויאנג. שני כוחות מנוגדים אלה חיוניים זה לזה כשם שהאור והחושך מבטלים זה את זה אך קיומו של אחד אפשרי רק לצידו של האחר. דומה הדבר לזכר ונקבה, פלוס ומינוס וכד', המתח שנוצר בין שני ניגודים או הפכים אלו הינו מתח של איזון שיכול ליצור מצב חיובי והרמוני.

אנרגית החיים, הנמצאת ביקום ואשר נעה באופן תמידי סביבנו ובתוכנו היא בעצם תוצאה של המתח הנמצא בין הניגודים ואם נשמור על יחסי יין ויאנג נכונים בסביבתנו ובתוך עצמנו, נוכל למצוא את האמת שלנו ואת היופי שבנו.

התרבות העתיקה של תורת הפנג שוואי והחוכמה של הפילוסופים הסינים, מאפשרים את הדרך להתחבר אל האנרגיה שיש בתוכנו. זהו בעצם תהליך של עשייה, מעין פתיחת ערוץ למחשבה ולהתחברות אנרגטית הנמצאת בכל אחד ואחד מאיתנו, התחברות זו נקראת צ'י, (אנרגיית החיים) ביהדות היא נקראת "חי". אי אפשר לממש אותה פיזית ואי אפשר לראותה אך אפשר בהחלט לחוש אותה באוויר, כי היא קיימת ביקום ובחלל העוטף אותנו ואילו אנו, בני האדם, הופכים להיות הצינור שמוליך אותה דרכנו אל הסביבה שלנו.

בעבודה של אנרגיות מחודשות, בעשייה, בקניה ובתנועה של חפצים, אנו יכולים לאפשר לעצמנו להתחבר להוויה שלנו, למי שאנו ולהביא זאת לידי ביטוי בשינוי האווירה בחלל הבית.

אין בייעוץ פנג שוואי מעשה קסמים, אין הוקוס פוקוס ובין לילה החיים משתנים, יש צורך להתקדם בקצב הנכון לנו, בתקציב העומד לרשותנו ולאפשר לכל תהליך ותהליך בנקודת הזמן שלו להיטמע בנו.

מהו פנג שוואי?

פנג שואי הינה תורה העוסקת במהותה ב-"אומנות המיקום" ובניתוב האנרגיות הנמצאות במרחב המחייה שלנו ומקורה בסין מלפני יותר מ- 3000 שנה.

מדובר באנרגיה מהטבע אשר משתנה בתדירות בכל מקום ומקום, מושפעת מהאינטראקציה עם כל פרט או פריט הנמצאים בסביבתנו ומקבלת פרשנות מתוך התודעה שלנו ומשפיעה על איכות חיינו. על פי הסינים, לסביבה יש השפעה ישירה על תחומים רבים בחיינו ועל ידי שינוי הסביבה נוכל להביא לשינוי בתחומים חשובים בחיינו כגון בריאות, זוגיות, מערכות יחסים, קריירה, שפע, מוניטין, לימודים, משפחה, יצירה ועוד. השימוש בשיטה זו הינה בתחום מיקום מבנים, מיקום חפצים וסידור הבית ביחס לזרימת האנרגיה אשר נמצאת בהם.

אני מאמינה כי לכל אדם מגיע לחיות בסביבה נוחה ונעימה שבה הוא יאהב להיות ולדעת שכשהוא חוזר הביתה בסוף יום עבודה יש לו את המקום הכי מקודש עבורו וזה ביתו ומבצרו.

תחום הפנג שוואי הינו תחום נרחב ואינו פשוט כפי שרבים חושבים או מכירים.

פנג שואי אינו רק קריסטלים וזוג ברווזים, אלא זה מעבר לכך – דרך הפנג שוואי ניתן לבחון את איכות הבית או העסק בו אנו נמצאים על מנת לקבל את מלוא התמיכה ואיכות החיים אותה אנו מעוניינים שתהיה.

השינויים בחלל נעשים באמצעים מאוד פשוטים הבאים לידי ביטוי בחמשת האלמנטים שהם: אש, אדמה, עץ, מתכת ומים. כמובן שיש צורך להיות מאוד זהירים כיצד ואיפה להניח אותם, בעיקר כשמדובר במים ואש.

יעוץ מדויק נעשה בבית או בעסק, כאשר יועץ הפנג שוואי מבצע בדיקה בעזרת מצפן ומוצא את המעלה המדויקת של חזית הבית/העסק ובכך הוא יכול לדעת בוודאות מה מצריך שינוי וכיצד לתקנו, בנוסף נערכת בדיקה אישית של כל דייר ודייר בבית באמצעות תאריך הלידה שלו אילו אזורים מטיבים עימו בבית למען העצמתו באופן אישי בבית.

עיצוב הבית והסביבה הינו בחירה שלנו בלבד ובהתבוננות אל תוך הבית שלנו ניתן ללמוד רבות על מי שאנו ולשפר את איכות חיינו בהתאם.

מה כולל הייעוץ?

לפני הביקור:

קבלת תאריכי הלידה של דיירי הבית / העסק.

רישום מבנה ותכולת הבית / העסק וסביבתו, שנת הבניה (תאריך הלידה של המבנה) השנה שבה הבית היה מוכן לאכלוס.

בביקור:

שיחה עם הלקוח במהלכה נתמקד אילו תחומים מעוניין לשפר ו/או לזמן לחיים כגון:

פרנסה - התפתחות אישית - מערכות יחסים וכד'.

קריאת מצפן וניתוח המפה האסטרולוגית של הבית / העסק / תוך התחשבות בנתונים שנאספו והשפעת אנרגית ה"כוכבים המעופפים" על המקום ועל דייריו.

לאחר הביקור:

שליחת דו"ח מפורט באמצעות הדואר האלקטרוני או דרך משרדי הדואר הכולל המלצות לשינויים בעיצוב הבית / העסק, שינויים אשר מחזקים את האנרגיה הקיימת בחלל וכתוצאה מכך משפרים את איכות החיים ואת התחומים אותם מבקשים לחזק.

ההמלצות לשינויים ניתנות תוך התחשבות בתקציב המתגוררים במקום, בשיקול דעתם וטעמם האישי.

מה אנחנו מצפים מפנג שוואי?

ובכן, מה אנחנו אמורים לעשות אחרי הייעוץ? תוצאות הדו"ח בידנו, קיבלנו המלצות לשינויים ועכשיו האם לצפות לניסים שיקרו?

אז רבותיי, התשובה היא לא. אין מצב שבין לילה החיים משתנים והבית הופך להרמוני וכל משאלות ליבכם מתגשמים.

מה כן עושים?

תורת הפנג שוואי מאפשרת את הדרך להתחברות האנרגטית הקיימת בתוכנו, וכשאנו מתכוונים למשהו ורוצים אותו מאוד, באמת ומכל הלב, אנחנו מרכזים את כל האנרגיות החיוביות שיש בתוכנו כדי שהדבר הזה שאנו רוצים מאוד יתקיים ויתממש, בעצם "אנחנו יוצרים את המציאות של עצמנו". לכן בעבודה של עשייה, קנייה, בתנועה של חפצים בחלל ועם אנרגיות מחודשות אתם יכולים לאפשר לעצמכם להתחבר להוויה שלכם, למי שאתם ולהביא זאת לידי ביטוי בשינוי האווירה בבית ובסביבה שלכם.

חשוב מאוד להתקדם בקצב הנכון לכם, בתקציב העומד לרשותכם ולאפשר לכל תהליך ותהליך להתקדם בנקודת הזמן הנכונה לו להיטמע ולהשפיע עליכם.

אפשר להתאים את קצב ההתקדמות לפי הדו"ח המפורט שבידיכם ולחלק את העבודה לפי האזורים להם ניתנת עדיפות ראשונה ולאחריה שאר האזורים בבית.

בית המגורים והעסק שלנו הוא המראה למי שאנו, כל אחד מאיתנו יכול להתבונן במראה הפרטית המוצבת ממול ולבחון את האפשרות להכניס לחייו הזדמנויות חדשות. אנו יוצרים את המציאות של עצמנו והיכולת ליצור שינוי נמצאת בידנו.

אל תאפשרו למה שאתם לא יכולים לעשות להפריע למה שאתם כן יכולים...

לאתר של חיה משעני

© המכללה הישראלית לפנג שואי    052-3304158